Hem » Reservdelar » Reservdelar Klippmaskiner » Reservdelar - Heiniger USV Nötsax

Reservdelar - Heiniger USV Nötsax

Reservdelar till Heiniger USV

Sprangskiss_Heiniger_USV

Nedan finner du reservdelarna till maskinen. Du kan även trycka på artikelnummer för att komma vidare till reservdelen.

Position Artnr. Lev.  Artnr. Benämning
1 HE-433 706-501 Tomhus Nötsax USV,Handy,Cordless*
2 HE-419 706-503 Skärhållare USV,Handy,Cordless
3 HE-420 706-505 Excenterhylsa USV,Handy,Cordless
4 HE-421 706-506 Excenteraxel USV,Handy,Cordless
5 HE-435 706-507 Fyrkantslager Heiniger
6 HE-405 717-711 Enkeldrev 30 Tänder Svart Xtra,USV,12V
7 HE-423 706-509 Justermutter USV,Handy,Cordless
8 HE-424 706-510 Distansskruv
9 HE-425 706-511 Ok
10 HE-426 706-514 Bussning till Vibratorfjäder
11 HE-427 706-517 Justerfjäder
12 HE-428-2 706-518 Vibratorfjäder par
13 HE-429 706-520 Skruv Till Vibratorfjäder Bakre M5x16
14 HE-430 706-521 Skärskruv Nöt/Häst M6x14
15 HE-245 706-523 Skruv M4x10
16 HE-418 706-524 Spårryttare Ø6 Till Kugghjul
17 HE-432 706-525 Skruv Till Vibratorfjäder Främre M3x6
18   706-500 Nötsaxhuvud komplett
19 HE-322 701-640 Skruv Till Motorhölje Främre M3.5x8
20 HE-329 701-602 Motorhölje Främre Xtra,12V,USV
21 HE-304 701-613 Dubbeldrev 21/12
22 HE-306 701-615 Axel Till Dubbeldrev
23 HE-303 701-612 Packning till Centrerings Fläns
24 HE-302 701-610 Centrerings Fläns Till Ankare
25 HE-320 701-638 Fjäderbricka till SKF 608
26 SKF-608 701-636 Kullager SKF 608
27 HE-321 701-639 Spårring Ø22
28 HE-300 701-608 Fläkthjul Xtra,USV
29 HE-326 701-609 Ankare Xtra,USV
30 HE-319 701-637 Fjäderbricka till SKF 626
31 SKF-626 701-635 Kullager SKF 626
32 HE-310 701-620 Skruv Till Fältlindning M3x72,5
33 HE-307 701-616 Räfflad Bricka Till Fältlindnings Skruv
34 HE-305 701-614 Distans Bussning Till Fältlindnings Skruv
35 HE-332 701-617 Luftflödes Guide
36 HE-327 701-622 Fältlindning Xtra,USV
37 HE-328 701-600-25 A Motorhölje Mittendel Xtra,USV
38 HE-317 701-633 Kol med fjäder samt skyddshuv Par
39 HE-318 701-634 Kolskruv
40 E-309 701-645 Anslutningskabel VS84/XTRA/HANDY
41 HE-312 701-623 Kabelskydd Xtra,USV,Handy
42 HE-325 701-643 Skruv Till Överlastskydd KA 25x6
43 HE-330 701-603 Motorhölje Bakre Överdel (Brytare)
44 HE-311 701-621 Skruv Till Motorhölje Bakre Överdel M3,5
45 E-607 701-630 Överströmsskydd 1A
46 HE-315 701-631 Strömbrytare
47 HE-316 701-669 Kondensator (0.15μF) med sladd
48 HE-308 701-671 Kabelavlastningsbygel Xtra,USV,Handy,12V
49 HE-309 701-619 Hållare för strömbrytare
50 HE-324 701-642 Skruv Till Strömbrytarhållare M3x25
51 HE-313 701-627 Dammskydd Xtra/USV/Handy/12V
52 HE-331 701-605 Motorhölje Bakre Underdel (Luftfilter) Xtra,USV,Handy,12V
53 HE-323 701-641 Skruv Till Motorhölje Bakre Underdel M3x6
54 HE-301 701-600-30 A Luftfilter Xtra,USV,Handy,12V
  HE-436 706-528 Reservdelskitt Huvud Lilla 706-528 Pos. 5/10/12/17
       
Produkter
12 36 72
Totalt 43 poster
Sida 1 av 2
1 2
KreatursButiken VAT Popup Image
Välkommen till butiken
Vänligen välj om du vill handla som privatperson eller företag
Privat
(Inkl. Moms)
Företag
(Exkl. Moms)