Hem » Reservdelar » Reservdelar Klippmaskiner » Reservdelar - Heiniger Xperience 2

Reservdelar - Heiniger Xperience 2

Moms tillkommer som standard på alla priser. Ändring av momsvisning kan göras i momsväljaren längs upp på sidan.

 Reservdelar Heiniger Xperience 2

sprangskiss_xperience_2

Nedan finner du reservdelarna till maskinen. Du kan även trycka på artikelnummer för att komma vidare till reservdelen.

Position Artnr Lev.Artnr Benämning
2 HE-650 708-160 Justermutter
3 HE-424 706-510 Distansskruv
4 HE-518 707-091 Justerhylsa X-Series,Progress,Delta
5 HE-429 706-520 Skruv Till Vibratorfjäder Bakre M5x16
6 HE-651 708-141 Tomhus Nöt X-Series
7 HE-427 706-517 Justerfjäder
8 HE-425 706-511 Ok
9 HE-657 708-507 Fyrkantslager Fiber Heiniger Endast för Xperience,Xplorer,Progress,Delta
10 HE-432 706-525 Skruv Till Vibratorfjäder Främre M3x6
11 HE-428-2 706-518 Vibratorfjäder par
12 HE-652 708-150 Skärhållare X-Series
13 HE-430 706-521 Skärskruv Nöt/Häst M6x14
14 HE-653 708-146 Centreringsbussning X-Series
15 HE-515 707-088 Låsclips Exentertapp X-Series,Progress
16 HE-418 706-524 Låsclips Till Kugghjul Ø6
17 HE-654 708-145 Exenteraxel Xperience, Xplorer
18 HE-655 708-142 Glidlager hylsa Xperience, Xplorer
19 HE-656 708-143 Kugghjul Xperience
30 HE-606 708-070 Luftfilter X-Series
31 HE-607 708-061 Strömbrytar Knapp X-Series
32 HE-631
708-035 Motorkåpa Övre X-Series 2
33 HE-632 708-062 Arm Till Strömbrytare X-Series 2
34 HE-633 708-100 Motor Komplett X-Series (250W)
35 HE-611 708-110 Främre Lagerhållare X-Series
36 HE-612 708-138 Stator X-Series
37 HE-613 708-120 Kullager (698Z)
38 HE-614 708-122 Spårring Till Kullager Ankare Xpert, Xperience
39 HE-634 708-130 Ankare Komplett X-Series (250W)
40 HE-319 701-637 Fjäderbricka Till Skf 626
41 HE-635 708-116 Bakre Lagerhållare X-Series Med Insatser
42 HE-617 708-124 Fjäder Till Kol X-Series
43 HE-245 706-523 Skruv M4x10
44 HE-618 708-123 Fläkthjul X-Series
45 HE-619 708-118 Kol Par X-Series
46 HE-620 708-115 Ihophållningssclips Motor X-Series
47 HE-621 708-050 Motorkåpa Undre X-Series
48 HE-511 707-083 Kabelavlastningsbygel X-Series,Progress,Delta
49 HE-510 707-080 Kabelskydd X-Series,Progress,Delta
50 HE-636 708-082 Kretskort X-Series (S16)
51 HE-623 708-125 Jordkabel X-Series
52 HE-509 707-557 Höljeskruv X-Series,Progress,Saphir KA30 x 16
53 HE-624 707-055 Anslutningskabel
  HE-567 708-170 Reservdelskitt Huvud Lilla 708-170 X-Series Position 9,10,11,14,15
       
Produkter
12 36 72
Totalt 43 poster
Sida 1 av 2
1 2